Kariera

Specjalista Techniczno – Handlowy

Miejsce pracy : Olsztyn

Opis stanowiska:

  • elastyczny dobór rozwiązań do wymagań klienta
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • tworzenie profesjonalnych ofert handlowych, w opaciu o pozyskaną aktualną wiedzę rynkową
  • przeprowadzenie skutecznych negocjacji handlowych

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży części do maszyn budowlanych – rolniczych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • obsługa komputera ( MS – OFFICE )
  • nastawienie na wynik
  • wykształcenie min. średnie –  mile widziane techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • konsekwentność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę ( umowa o pracę )
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z uzyskanymi wynikami sprzedaży
  • narzędzi dopasowane do stanowiska. – ( telefon komórkowy, samochód służbowy do dyspozycji )
  • cykl szkoleń doskonale podnoszących skuteczność sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : biuro@partland.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).