Lemiesze i zabezpieczenia do łyżek

Lemiesze i zabezpieczenia do łyżek

Oferujemy lemiesze przykręcane typ 450HB oraz 500HB do wszystkich typów maszyn na świecie koparko – ładowarek, koparek, ładowarek, spycharek, równiarek itp…, które są przeznaczone do gotowego montażu według oryginalnego wymiaru i przeznaczenia.

Dodatkowo wychodząc na przeciw klientom oferujemy lemiesze do wspawywania fazowane “cięte z metra” , szerokość i grubość na życzenie klienta.

Firma Partland jako dystrybutor FUTURA ma do zaoferowania zabezpieczenia łyżek przed ścieraniem tak zwane “paski” i “krążki” z trudno-ścieralnych materiałów oraz zabezpieczenia między-zębne.

Wszędzie tam gdzie Twoja łyża jest narażona na dużą ścieralność produkty firmy Partland to dobry wybór na przedłużenie jej żywotności.

Jako jedyni na rynku dystrybuując Futura “Chocky” ( paski ) i “Wear buttons” ( krążki ) są produkowane aż o 20% więcej materiału odpornego na ścieranie. Baza do spawania to ( 250HB ) oraz element ścieralny to aż ( 750HB ) niż “krążki” i “paski” konkurencji.

 

Przykładowe zastosowanie FUTURA “Chocky” ( paski ) i “Wear buttons” ( krążki )

 

Przykładowe zastosowanie FUTURA WEAR TECHNOLOGY zabezpieczenia międzyzębne boczne i tylne łyżki


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/users/partland/public_html/strona2020/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/users/partland/public_html/strona2020/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/par...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/users/partland/public_html/strona2020/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52