O firmie

Nasza misja

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem części zamiennych, zaopatrujemy rynek w części do maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych, drogowych znanych marek:

Caterpillar®, Jcb® , Volvo® , Komatsu®, Case® , Liebherr®, Hitachi®, Daewoo®, Terex® , New Holland®

Rozpoczynając działalność postawiliśmy na jakość i fachowość wiążąc się z dostawcami także pierwszo – montażowymi tak zwany O.E.M. jak i godnego polecenia zamienników, w ofercie posiadamy na życzenie klienta części oryginalne producentów poszczególnych marek.
Konsekwentnie pragniemy realizować politykę jakości co skutkuje że jesteśmy postrzegani na rynku jako specjalista w segmencie części do maszyn budowlanych.

Stawiamy na profesjonalizm i fachowość. Naszym odbiorcom gwarantujemy dostępność wysokiej jakości części zamiennych, dostarczając je w najdalsze zakątki naszego kraju maksymalnie do 24 h. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo techniczne. Realizujemy zamówienia z całej Polski, a dystrybucja towaru odbywa się przez firmy kurierskie: UPS, TNT, RABEN – gdzie mamy umowy na dostarczanie części na miejsce przeznaczenia w wyznaczonym czasie.

Jesteśmy dystrybutorem

światowego lidera w produkcji zębów, lemieszy oraz zabezpieczeń łyżek do maszyn budowlanych.

error: Zawartość chroniona!